Programy na Miłość i Życie

Dla narzeczonych i małżonków. Doświadczenie, które zmieni większość Waszych dotychczasowych przekonań na temat relacji w małżeństwie i rodzinie.

Kursy przedmałżeńskie

Program dla Narzeczonych RADOŚĆ i NADZIEJA to przygotowanie do małżeństwa metodą warsztatową w oparciu o "Miłość i odpowiedzialność" Karola Wojtyły.

W 70 dni dookoła świata

Zakończyliście waszą przygodę z programem JA + TY = MY ? To dopiero początek podróży do ukształtowania nowego rytuału 20 minutowego codziennego spotkania.

Przekaż 1% na FPR

Przekazując nawet niewielką sumę na Fundację Pomoc Rodzinie, udzielasz realnego wsparcia. Jesteśmy Ci wdzięczni. Program e-pity by e-file

Kolegium Świętej Rodziny

Zespół szkół katolickich od szkoły podstawowej do liceum. Wspiera rodziców, których dzieci zdobywają wykształcenie w ramach edukacji domowej.

ZAINWESTUJ W RODZICIELSTWO

Po pierwsze Rodzina! Poznaj projekt zainwestuj w rodzicielstwo. Program Pełnomocnika Rządu do spraw polityki demograficznej na rok 2020.

Rodzina Polonijna wobec aktualnej sytuacji lockdownu

„Rodzina Polonijna wobec aktualnej sytuacji lockdownu" – to Projekt który obejmuje dwa wydarzenia: Studium Edukacyjne „Pomagam sobie – pomagam innym" oraz IV. Międzynarodowy Kongres Rodzin Polonijnych

Sklep

Nasz sklepik on-line, gdzie kupisz nasze publikacje inspirujące rozwój relacji w rodzinie oraz Ikonę Świętej Rodziny (stacjonarny na Baczyńskiego 9 w Łomiankach).

Przystań

Założony w roku 2012 blog Fundacji, poprzez który chcemy inspirować do tworzenia lepszej rodzinnej codzienności. Piszemy dla Was codziennie.

Poradnia

Poradnia psychologiczno-pedagogiczna. Oferujemy wsparcie Dziecku i Rodzinie.

Rodzina Polonijna Wobec Aktualnych Wyzwań Stojących Przed Małżeństwem I Rodziną

Projekt jest bezpośrednią odpowiedzią na rzeczywiste problemy zgłaszane przez rodziny polonijne.

Home

Wierząc, że dobre i mocne więzi w rodzinie są fundamentem dla zdrowego i silnego społeczeństwa, Fundacja Pomoc Rodzinie istnieje od 1997 i podejmuje działania, by:

  • wyposażać małżonków w narzędzia i strategie umożliwiające rozwój ich wzajemnej relacji i relacji w rodzinie,
  • wspierać małżeństwa i rodziny w kryzysie i wyposażać je w umiejętności potrzebne do rozwiązywania problemów i pokonywania trudności,
  • przygotowywać pary do pracy z innymi małżeństwami i rodzinami,
  • edukować i wspierać rozwój dzieci,
  • współpracować ze środowiskiem NaProTechnologii we wspólnym budowaniu cywilizacji życia i miłości,
  • tworzyć i publikować materiały pomocne w rozwoju osoby, małżeństwa i rodziny.